Час роботи
Пн. – Пт. 8.00 – 17.00
Субота 8.00 – 13.30
   Графік прийому
Тепер ви одразу можете вибрати зручний час для запису до лікаря не виходячи з дому!
Подивитись графік
   Записатись на прийом






 +380 097 667-6727

Виклик швидкої невідкладної допомоги додому


Бакай Наталья Станиславовна

педиатр, неонатолог, сонолог
Врач высшей категории

Безуглая Алла Леонидовна

невропатолог
Врач высшей категории

Бродовськая Валентина Юхимовна

дермато-венеролог
Врач высшей категории

Вілігура Галина Сергіївна

акушер-гінеколог
Лікар першої категорії

Володько Ірина Василівна

терапевт, сонолог (фахівець з УЗ-діагностиці), функціональний діагност
Лікар вищої категорії

Ганічев Євген Валентинович

уролог, сексопатолог
Лікар вищої категорії

Герасимчук Наталія Василівна

акушер-гінеколог, сонолог (фахівець з УЗ-діагностиці в гінекології)
Лікар вищої категорії

Гладка Наталія Олександрівна

терапевт, дерматолог
Лікар другої категорії (фахівець)

 

Жихарева Олеся Дмитрівна

алерголог, пульмонолог, головний лікар
Лікар вищої категорії

Ковтун Наталія Анатоліївна

оториноларинголог, сурдолог
Лікар вищої категорії

Лан Оксана Анатоліївна

дитячий невролог
Лікар другої категорії

Лігостаєва Тетяна Іванівна

невропатолог
Лікар першої категорії

Маліновський Сергій Леонідович

хірург, проктолог
Лікар вищої категорії, кандидат мед.наук

Морозова Олена Іванівна

офтальмолог
Лікар фахівець

Мурзіна Олена Павлівна

лікар загальної практики сімейної медицини
Лікар першої категорії

Пілін Євгеній Вікторович

лікар-уролог, онкоуролог
Лікар вищої категорії

Пилипенко Валерій Миколайович

травматолог-ортопед
Лікар першої категорії

Стусь Ганна Євгеніївна

біолог, зав.лабораторією
Лікар першої категорії

Ткаченко Ірина Миколаївна

ендокринолог
Лікар вищої категорії

Трофімова Раїса Михайлівна

дермато-венеролог
Лікар вищої категорії

Филь Наталія Олександрівна

терапевт, зав.терапевт.відд.
Лікар вищої категорії

Циганок Тетяна Михайлівна

педіатр
Лікар першої категорії

Шевченко Віктор Андрійович

хірург
Лікар фахівець

Ющенко Інна Миколаївна

гематолог
Лікар вищої категорії

Здохленко Ігор Олександрович

дитячий ортопед-травматолог
Лікар другої категорії

Трофименко Ярослава Ивановна

педиатр
Врач высшей категории

Берелет Александр Александрович

детский хирург
Врач высшей категории

Перевязко Ольга Глебовна

отоларинголог
Врач высшей категории

Бажаєте приєднатись до нашої команди? Напишіть нам